Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs/www.designcentrum.cz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /web/htdocs/www.designcentrum.cz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Vestavěné skříně - Design centrum

prvotřídní kvalita…..
              luxusní design……
                         skvělé ceny…….

 

 

 

 

Jsme české výrobce kvalitního zakázkového nábytku. SNABYTEK® ORIGINAL

Potřebujete nové skříně? Nějakou vám na míru vyrobíme. Neholdujete konfekční velikosti? I s tím si poradíme. Správnou volbou nábytku můžete docílit velmi nevšedního dojmu. Vestavěné skříně zvládnou jakýkoliv atypický prostor. Jdeme s dobou a sledujeme trendy.

Udělejte ze své skříně perfektní místo, kde i vaše oblečení se bude cítit jako v bavlnce. Ve výsledku budete mít perfektně využitou skříň s propracovaným systémem. Mějte přehled i ve své skříni. Vydejte se s námi na společnou cestu.  

Rozdíl ceny za samotnou skříň není překvapivě velký. Jediné, za co připlácíte, je bezstarostná montáž a možnost si individuálně skříň přizpůsobit obrazu svému. Nejrůznější drátěné programy, šuplíky, vklady nebo třeba osvětlení skříň cenově pozvednou, ale komfort se oplatí.
Vydejte se na ověřenou cestu mnohými cestovateli.
Stovky nejrůznějších referencí jsou naší vizitkou.

Skříně do šikmin

na míru

Náročný prostor půdních bytů komplikuje mnohým majitelům umístit do podkroví běžný nábytek. Naše skříně na míru vyřeší vaše úložné prostory v šikminách a půdních vestavbách. Využijte podkrovní prostory tím nejlepším možným způsobem.

Rohové skříně

na míru

Některé dispozice žádají rohový nábytek. To lze provést několika způsoby. Šikmé řešení s otvíravými nebo skládacími dveřmi. 90° řešení se zajíždějícími dveřmi do rohu či speciální konstrukční rámy umožňují postavení rohu bez podpěry. Dveře tak krásně dolehnou k sobě.

Volně stojící skříně

na míru

I klasická skříň může mít jedinečný design. Naši designéři pracují na neobvyklých řešení. Nevyrábíme obyčejné skříně, které za 2 roky hodíte přes hranu kontejneru. Nabízíme kvalitu a design, který se vám jen tak neokouká.

Vestavěné skříně

na míru

Vestavěné skříně zvládnou jakýkoliv atypický prostor, ať už široký, vysoký, nebo hluboký.  Přizpůsobíme skříň vašemu prostoru. Správnou volbou nábytku můžete docílit velmi nevšedního dojmu. 

Regály a knihovny

na míru

Úchvatné knihovny dnes zdobí nejeden interiér domu nebo kanceláře. Dobře vymyšlená knihovna v interiéru může být skvělým designovým prvkem.

Hliníkový systém skříní

na míru

Přehledné a velmi vzdušné řešení a k tomu získáte díky ALU systému možnost si úložný prostor sestavit dle vaší potřeby. Tento systém umožňuje libovolně posouvat ve vertikální ose police, držáky, sklopné tyče a další doplňky, které lze zabudovat spolu se systémem.

Oddělující posuvné stěny

na míru

Jednoduché a elegantní předělení kanceláře, obýváku s jídelnou a v tomto případě ložnice a koupelny. Dělící příčky najdou využití jak v komerčních objektech, tak v domácnostech.

prvotřídní kvalita…..
                  luxusní design…… 
                                  skvělé ceny…….

Jsme český výrobce kvalitního zakázkového nábytku. SNABYTEK® ORIGINAL

Máme v nabídce hned několik způsobů otevírání. U nás máte možnost si vybrat! 

Vaše inspirace – naše motivace.  Vyberte si tu nejhezčí, nebo vám nakreslíme tu vysněnou. 

Tak která vám padla do oka? Neváhejte nám poslat zcela nezávaznou poptávku.

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Pomůžeme Vám s designem

Pomůžeme Vám s designem

DESIGN - STAVBA - NÁBYTEK SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=

Zavolejte třeba hned

Napište nám mailem

Sledujte nás

Tvorba webových stránek: Webklient